Наші
партнери


\"\"\"\"\"\" Головна
Бортові причепи
Легкові причепи повною масою до 750 кг (серійні)
Легкові причепи повною масою до 750 кг (індивідуальні)
Вантажні причепи повною масою понад 750 кг
Причепи з поворотною віссю
Причепи для генераторів та нестандартного обладнання
Причепи для електрокабеля
Причепи для басейнів
Причепи для зовнішньої реклами
Причепи для авіатехніки
Причепи для мотоциклів, квадроциклів, снігоходів та іншої мототехніки
Причепи для байдарок і каное
Причепи для човнів, яхт та гідроциклів
Причепи для катерів на повітряній подушці
Причепи для перевезення тварин
Причіп - фургон
Лавети (лафети) для перевезення авто
Лавета для легкових авто
Лавета для джипів і бусів
Лавета для будівельної та дорожньої техніки
Вживані причепи
оголошення
Автомобільні платформи
Легкі автоевакуатори
Важкі автоевакуатори
Двоповерхові автовози
Тентовані платформи
фургони
Тенти та каркасно-тентові конструкції
Автомобільні тенти
Тенти на човни та катери
Ремонт тентів
Тентові вуличні конструкції
Тентові ангари і склади
М'які вікна
Комплектуючі та запчастини для причепів
Тягово-зчіпні пристрої
Опорні колеса для причепів
Гальмівна система причепа
Осі
Лебідки
Упори колісні
Додаткова повітряна підвіска AIR TOP
бортова фурнітура
лист перфорований
Аксесуари та запчастини
Послуги
ТО та ремонт причепів
Ремонт гальм накату, осей та перепресовка торсіонів
Заміна автомобільного скла
Прокат / оренда причепів
Опис причепів
Філії
Хмельницька філія
Львівська філія
Тернопільська філія
Рівненська філія
Вінницька філія

Сертификаты
 

Прицепная техника

 
 

ПРОФНАСТИЛ 


ЛИСТИ ПЕРФОРОВАНІ: 
стандартна ширина 
312, 500, 625, 750 мм 

 
 
УПОРИ КОЛІСНІ Для всіх розмірів 
перфорованого листа 
 
 
 
 
Причепи для мотоциклів, квадроциклів, снігоходів та іншої мототехніки
Причіп для двох квадроциклів ТА-НО А5-4324

Причіп призначений для перевезення двох квадроциклів або баггі та додаткового обладнання (генератор, палатки і т.д.).
Повна маса 2000 кг


Причіп для двох мотоциклів A0-2512 SARMAT Moto-2

НОВИНКА! Причіп призначений для транспортування двох мотоциклів загальною масою до 600 кг. Модель обладнана двома заїзними оцинкованими трапами для швидкого навантаження та розвантаження ТЗ. Настил з європерфорації із овальними отворами робить причіп полегшеним та забезпечує можливість надійної фіксації ТЗ при перевезенні.


Причіп для квадроцикла A0-2515 SARMAT QUADRO

Причіп призначений для транспортування квадроцикла масою до 600 кг. Модель обладнана двома заїзними оцинкованими трапами для швидкого навантаження та розвантаження ТЗ. Настил з європерфорації із овальними отворами робить причіп полегшеним та забезпечує можливість надійної фіксації ТЗ при перевезенні.


Причіп для трьох квадроциклів ТА-НО A7-4525

Дана модель призначена для одночасного перевезення відразу трьох квадроциклів загальною масою до 2000 кг. Також причіп може бути використаний для транспортування і інших транспортних засобів. Для заїзду слугує пара оцинкованих трапів з перфорованого металу, які для зручності можуть бути встановлені як ззаду, так і збоку платформи. Фіксація перевозимого  вантажу здійснюється за допомогою європерфорації на покритті вантажної частини, або за допомогою страхомвочного бар'єру по її периметру.


Причіп для баггі ТА-НО A0-3118

Причіп призначений для транспортування баггі, квадроциклів та інших транспортних засобів масою до 500-600 кг. Рама і покриття підлоги повністю оцинковані для забезпечення максимальної тривалого захисту від корозії для використання причепа в екстримальних умовах.


Причіп для баггі ТА-НО A0-3518 двохосний

Причіп був сконструйований для транспортування баггі Maverick X-RS 1000. Але також є універсальним засобом для перевезення інших ТЗ фактичною масою до 1000 кг, а також різноманітних вантажів. Повна маса 750 кг.


Причеп для квадроцикла ТА-НО А0-3015 трап-борт

Причіп для транспортування квадроцикла з перекидною плтаформою та трап-бортом для зручного заїзду транспортного засобу.


Причіп для трьох квадроциклів ТА-НО А0-4023 Europack

Причіп призначений для одночасного перевезення трьох квадроциклів загальною масою до 900 кг.


Причіп для снігохода / квадроцикла ТА-НО СКІФ A0-3515 Bort

Недорогий причіп для снігохода ТА-НО СКІФ A0-3515 Bort. Особливості конструкції: перекидна платформа з газовими пружинами, трап-борт для заїзду ТЗ, днище та борти з бакелітової фанери. У разі потреби, причіп може використовуватися для транспортування квадроцикла або у якості причепа для транспортування універсального вантажу. 


Причіп для снігохода / квадроцикла ТА-НО СКІФ A0-3515

Бюджетний причіп для снігохода ТА-НО СКІФ A0-3515. Особливості конструкції: перекидна платформа з газовими пружинами, трап-борт для заїзду ТЗ, днище з бакелітової фанери. У разі потреби, причіп може використовуватися для транспортування квадроцикла.1  2  3  4  Наступна >

Причепи для ATV, снігоходів і мотоциклів

Дана лінійка об'єднує в собі спеціалізовані причепи, призначені для транспортування спортивних автомобілів, представлених у своїй більшості ATV (All Terrain Vehicles), а також для перевезення мотоциклів. Узагальнено та умовно цю групу можна назвати причепами для мототехніки. Сюди входять причепи для перевезення квадроциклів, снігоходів, мотоциклів, баггі, spyder'ів, всюдиходів і т.п.

Причепи для квадроциклів

У лінійці представлена порівняно велика кількість модифікацій. Головний визначальний критерій, звичайно, розміри, габарити, маса і конструктивні особливості квадроцикла. Так як в середньому його маса становить кілограм 300, то і переважна більшість моделей виготовляється повною масою до 750 кг. Зазвичай причіп для квадроцикла представлений вантажною платформою довжиною 2,6-3,0 м шириною 1,4-1,6 м (звичайно, все знову ж таки залежить від розмірів транспортного засобу, що перевозиться).

Існує кілька видів покриття платформи:

 

 • водостійка бакелітова фанера;
 • металевий лист з європерфорацією;
 • комбінація бакелітової фанери і європерфорації.

 

Конструкції причепів для квадроциклів мають наступні конфігурації:

 

 • для перевезення 1 квадроцикла;
 • для перевезення 2 квадроциклів;
 • комбінований функціонал (для перевезення як квадроциклів, так і інших транспортних засобів).

 

Заїзд що перевозиться транспортного засобу здійснюється за допомогою:

 

 • заїзних трапів;
 • з використанням трап-борту.

 

У першому випадку, після використання трапи розміщуються зверху платформи або в спеціальних шахтах всередині вантажної платформи, залежно від конструкції причепа. У більшості причепів для квадроциклів заїзд передбачений ззаду, але є також конструкції з боковим заїздом. Як правило, таку функцію мають причепи для перевезення двох квадроциклів, які розташовуються поперек вантажної платформи.

Трап-борт являє собою конструкцію, що виконує одночасно функцію і заднього борту і трапа для заїзду транспортного засобу.

Трапи виготовляються з металу з європерфорацією, матеріал трап-борту може відповідати матеріалу покриття вантажної поверхні.

З метою додаткових заходів безпеки вантажна платформа має бар'єр висотою близько 5 см з маталлопрофіля. Вона виконує роль перепони, що обмежує рух ТЗ по поверхні платформи, а також за нього можна зачепити стропи при такелажних роботах.

Причепи для снігоходів

Напрямок, що набирає останнім часом все більшої популярності в силу різних причин.

Якщо квадроцикл являється універсальним вседорожнім транспортним засобом, що не обмежений у пересуванні ніякою поверхнею, то снігохід може нормально функціонувати тільки на снігу. Відповідно, наявність даного транспортного засобу практично із 100% вірогідністю передбачає  і використання причепа для його перевезення.

Оскільки вага снігоходів теж досить невелика, то і повна маса (маса причепа + вантаж) причепів, призначених для їх перевезення, зазвичай становить 750 кг.

Причіп для снігохода має певні конструктивні і функціональні особливості. Поверхня вантажної платформи зазвичай встеляється металевим листом (зазвичай це рифлений алюміній) або бакелітовою фанерою.

Для заїзду снігохода причіп зазвичай оснащений трап-бортом, так як звичайні парні трапи в силу конструктивних особливостей ТЗ в цьому випадку не підходять. Крім того, в причепах для снігоходів часто використовується перекидна платформа, що дуже зручно функціонально, але впливає на збільшення його остаточної вартості.

Увагу варто приділити і надійності такелажного приладдя. Якщо в якості настилу вантажної платформи використовується бакелитовая фанера, то для зручності і надійності кріплення снігохода використовуються спеціальні такелажні петлі, монтовані в підлогу. Якщо використовується металевий лист, то часто кріпленням служить страхувальний бар'єр або спеціальні приварні петлі, але в такому випадку варто звернути увагу на запас міцності матеріалу, використаного при їх виготовленні.

Так як снігохід, як правило, використовується в зимову пору року, слід врахувати, що при його транспортуванні він піддається впливу бруду, снігу, води і перепадів температур, які бувають іноді досить значними. Мінімізувати такий вплив може закритий причіп для снігохода. Для виготовлення тентів до даного типу причепів використовується тентовий матеріал, який практично не схильний до дії температур і володіє великим запасом міцності - з такої тканини робляться тенти для фур.

Виходячи з того , що причіп для снігохода використовується в році впродовж невеликого відрізка часу, досить поширеним є комбіноване його використання для різних функцій і перевезення різних транспортних засобів. Так, наприклад, взимку причіп використовується для перевезення снігохода, а в інший час - для транспортування квадроцикла. Крім того причіп може бути бортовим, і у вільний від основного свого призначення час, може служити засобом для переміщення універсальних вантажів. Відповідно, такий причіп комплектується всіма необхідними опціями, необхідними для здійснення такої багатофункціональності.

Причепи для мотоциклів

Хоча мотоцикл і сам є повноцінним засобом пересування, проте виникають ситуації коли і він потребує транспортуванні. В основному причепи для мотоциклів слугують для перевезення даного ТЗ на тривалі відстані. Наприклад, при транспортуванні до місця спортивних змагань, при доставці покупцю, при перевезенні відразу декількох мотоциклів тощо.

Причіп для мотоцикла має такі особливості: жолоби для фіксації транспортного засобу на вантажній платформі, заїзній жолоб, такелажне приладдя для надійного кріплення ТЗ до причепу.

Не рідше ніж для перевезення одного мотоцикла, випускаються причепи і для двох-трьох ТЗ. Крім жолоба й такелажних петель для фіксації мотоцикла використовуються колісні упори дугоподібної форми. У разі відсутності жолоба, для кріплення може використовуватися спеціальний упор, охоплюючий колесо спереду і ззаду, тим самим фіксуючи його в нерухомому положенні. Питанню кріплення мотоцикла слід взагалі приділити особливу увагу, тому що на відміну від квадроцикла, снігохода або автомобіля, він має всього дві повноцінних точки опори.

Розміри і конфігурації причепів для перевезення мотоциклів можуть змінюватися в залежності від особливостей перевезеного транспорту.

Причепи для багі

Так як і сам цей ТЗ має зовнішній вигляд більш схожий з автомобілем ніж всі вищеописані, то і причіп, відповідно, має конфігурацію аналогічну автомобільній лаветі. Так як баггі має порівняно невелику вагу, то й головною відмінністю причепа, звичайно, є його вантажопідйомність. Зазвичай вантажна платформа має конфігурацію зі скошеним вниз передом і задом, для зниження загального центру тяжіння. Як правило використання однієї осі є достатнім. Так як поверхня платформи зазвичай викладена металевим листом з європерфорацією, то такелаж транспортного засобу здійснюється з за її використанням за допомогою триточкових ременів кріплення. Заїзд баггі на причіп здійснюється за допомогою двох трапів.

У виконанні «Та-Но Трейлерз Україна» всі вищеописані типи причепів об'єднані наступними відмітними особливостями:

 

 • рами всіх причепів захищені від корозії методом гарячого оцинкування;
 • надійний такелаж для кріплення дорогих транспортних засобів;
 • усі причепи розроблені з урахуванням власного багаторічного досвіду;
 • всі вироби мають гарантію та сертифікат якості.

 

На замовлення можливе виготовлення конфігурацій будь-яких характеристик і функціональності.

 разработка и раскрутка сайта - ARTEFACT St.