Наші
партнери


\"\"\"\"\"\" Головна
Бортові причепи
Легкові причепи повною масою до 750 кг (серійні)
Легкові причепи повною масою до 750 кг (індивідуальні)
Вантажні причепи повною масою понад 750 кг
Причепи з поворотною віссю
Причепи для генераторів та нестандартного обладнання
Причепи для електрокабеля
Причепи для басейнів
Причепи для зовнішньої реклами
Причепи для авіатехніки
Причепи для мотоциклів, квадроциклів, снігоходів та іншої мототехніки
Причепи для байдарок і каное
Причепи для човнів, яхт та гідроциклів
Причепи для катерів на повітряній подушці
Причепи для перевезення тварин
Причіп - фургон
Лавети (лафети) для перевезення авто
Лавета для легкових авто
Лавета для джипів і бусів
Лавета для будівельної та дорожньої техніки
Вживані причепи
оголошення
Автомобільні платформи
Легкі автоевакуатори
Важкі автоевакуатори
Двоповерхові автовози
Тентовані платформи
фургони
Тенти та каркасно-тентові конструкції
Автомобільні тенти
Тенти на човни та катери
Ремонт тентів
Тентові вуличні конструкції
Тентові ангари і склади
М'які вікна
Комплектуючі та запчастини для причепів
Тягово-зчіпні пристрої
Опорні колеса для причепів
Гальмівна система причепа
Осі
Лебідки
Упори колісні
Додаткова повітряна підвіска AIR TOP
бортова фурнітура
лист перфорований
Аксесуари та запчастини
Послуги
ТО та ремонт причепів
Ремонт гальм накату, осей та перепресовка торсіонів
Заміна автомобільного скла
Прокат / оренда причепів
Опис причепів
Філії
Хмельницька філія
Львівська філія
Тернопільська філія
Рівненська філія
Вінницька філія

Сертификаты
 

Прицепная техника

 
 

ПРОФНАСТИЛ 


ЛИСТИ ПЕРФОРОВАНІ: 
стандартна ширина 
312, 500, 625, 750 мм 

 
 
УПОРИ КОЛІСНІ Для всіх розмірів 
перфорованого листа 
 
 
 
 
Про нас

Підприємство «TA-NO Trailers» більше двадцяти років успішно працює на території Європейського Союзу у сфері оснащення та переобладнання вантажних автомобілів під різне функціональне використання згідно специфічних вимог замовників. Крім того, фірма є відомим виробником автомобільних причепів загальною масою до 3500 кг серійного та індивідуального виконання. Модельні ряди включають в себе одно-, двох- та трьохвісні фургони, універсальні бортові, а також спеціалізовані причепи, призначені для перевезення авто- та мототехніки, яхт, човнів, скутерів, дельтапланів, генераторів та багато чого іншого.

З 2007 року «TA-NO Trailers» стало активно просуватися на український ринок, результатом чого стало відкриття в м.Луцьку приватного підприємства «ТА-НО Трейлерз Україна».

 

Кузови базових моделей причепів "ТА-НО Трейлерз Україна" спроектовані інженерами-конструкторами німецької фірми KNOTT з використанням сучасних передових комп'ютерних технологій і багаторічного досвіду цього світового лідера серед виробників причіпної техніки.

Всі рами причепів – зварні, що, на відміну від заклепувальних або різьбових з'єднань, забезпечує їм високий запас міцності і високу зносостійкість. Зварювальні роботи виконують висококваліфіковані фахівці, професіоналізм яких підтверджується міжнародними сертифікатами.

Ходова частина всіх моделей причепів "ТА-НО Трейлерз Україна" виконується на торсіонних осях європейських виробників AL-KO і KNOTT.

Їх використання забезпечує більш комфортну і безпечну їзду на легкових автомобілях з причепом, стабільність ходу причепа навіть на великих швидкостях, безпека і комфортність перевезення різноманітних товарів, тварин, транспортних засобів і техніки.

Торсіони просто та надійно кріпляться до рами причепа, при їх використанні дотримується розвал і сходження коліс, вони надійні і не вимагають обслуговування протягом усього періоду експлуатації, мають мінімальні габарити і вагу, на відміну від пружин і ресор не схильні до втомних руйнувань.

Для більш плавного ходу можна обладнати причіп амортизаторами або додатковою пневматичною підвіскою.

Для забезпечення ефективного гальмування причепів "ТА-НО Трейлерз Україна" використовуються інерційні гальмівні системи європейських виробників AL-KO і KNOTT.

 

Вони відрізняються простотою пристрою, великою ефективністю і надійністю. Моделі таких гальм обладнані стоянковим гальмом і автоматом заднього ходу.

Надійне з'єднання причепів "ТА-НО Трейлерз Україна" з тягачем забезпечують зчіпні пристрої європейських виробників AL-KO і KNOTT.

Замкові пристрої оснащені індикаторами безпеки для контролю правильності та надійності виконаного з'єднання, індикатором зносу їх робочих частин. Всі моделі зчіпок виконані в ергономічному дизайні.

Для якісного освітлення на причепах "ТА-НО Трейлерз Україна" використовується тільки сертифікована високоякісна світлотехніка європейських виробників. Ці вироби герметичні, протягом усього експлуатаційного періоду зберігають свої спектральні показники і відповідають всім нормативам, виставленим для причіпної техніки.

Електроживлення здійснюється за допомогою спеціалізованого семижильного кабелю ПГВА німецького виробництва. Серед його якостей маслостійкість, бензостійкість, герметичність, екранування, термостійкість, відповідна колірна гамма проводів.

Всі вироби "ТА-НО Трейлерз Україна" і їх комплектуючі захищені антикорозійним покриттям методом гарячого оцинкування. Це гарантовано забезпечує захист на десятки років від атмосферної, водної та грунтової корозії.

"ТА-НО Трейлерз Україна" надає річну гарантію на справну роботу своїх причепів. У межах гарантійного терміну підприємство забезпечує безкоштовне відновлення працездатності причепа.

Термін експлуатації причепа 10 років. "ТА-НО Трейлерз Україна" гарантує використання причепа по призначенню протягом зазначеного терміну експлуатації за умови проведення систематичного післягарантійного технічного обслуговування або ремонту, а за відсутності такого - протягом шести років!

"ТА-НО Трейлерз Україна" надає можливість сервісного та післягарантійного обслуговування. Висококваліфіковані фахівці подбають про високоякісний ремонт або відновлення причепів, а також нададуть потрібну інформацію, що значно збільшить термін експлуатації Вашої техніки.

"ТА-НО Трейлерз Україна" також спеціалізується на розробці і виробництві каркасів для причіпної техніки. В асортименті фірми є розбірні, напіврозбірні та нерозбірні каркаси. Особливе місце займають розбірні каркаси, які зарекомендували себе як високоміцні і довговічні конструкції при експлуатації в різних умовах.

"ТА-НО Трейлерз Україна" здійснює комплектацію своїх причепів тентами фірми SIOEN (Бельгія), що володіють невеликою вагою, високою міцністю, еластичністю, тривалим терміном служби - понад 8 років, високу світлостійкість, тобто тканина практично не вигорає на сонці. Колірна гамма дозволяє виконувати різні колірні комбінації. За бажанням замовника на покриття тенту наноситься реклама або повнокольорове зображення. Зварювання тентового покриття здійснюється гарячим повітрям при температурі 600-650 градусів Цельсія. У місцях найбільшого тертя на внутрішній поверхні тенту робиться посилення додатковим шаром матеріалу. Покриття тенту виготовляється за індивідуальними розмірами, що забезпечує його якісну посадку на каркасі. Нові тенти комплектуються необхідними аксесуарами і фурнітурою.

Сертифіковане виробництво передбачає видачу повного пакету документів на випущений причіп. Це дозволяє в найкоротші терміни і без проблем зробити постановку транспортного засобу на облік в ДАІ.

Продукція приватного підприємства "ТА-НО Трейлерз Україна" орієнтована на замовника, що дає можливість виконання індивідуальних замовлень з урахуванням всіх побажань і вимог споживача.

 


разработка и раскрутка сайта - ARTEFACT St.