Наші
партнери


\"\"\"\"\"\" Головна
Бортові причепи
Легкові причепи повною масою до 750 кг (серійні)
Легкові причепи повною масою до 750 кг (індивідуальні)
Вантажні причепи повною масою понад 750 кг
Причепи з поворотною віссю
Причепи для генераторів та нестандартного обладнання
Причепи для електрокабеля
Причепи для басейнів
Причепи для зовнішньої реклами
Причепи для авіатехніки
Причепи для мотоциклів, квадроциклів, снігоходів та іншої мототехніки
Причепи для байдарок і каное
Причепи для човнів, яхт та гідроциклів
Причепи для катерів на повітряній подушці
Причепи для перевезення тварин
Причіп - фургон
Лавети (лафети) для перевезення авто
Лавета для легкових авто
Лавета для джипів і бусів
Лавета для будівельної та дорожньої техніки
Вживані причепи
оголошення
Автомобільні платформи
Легкі автоевакуатори
Важкі автоевакуатори
Двоповерхові автовози
Тентовані платформи
фургони
Тенти та каркасно-тентові конструкції
Автомобільні тенти
Тенти на човни та катери
Ремонт тентів
Тентові вуличні конструкції
Тентові ангари і склади
М'які вікна
Комплектуючі та запчастини для причепів
Тягово-зчіпні пристрої
Опорні колеса для причепів
Гальмівна система причепа
Осі
Лебідки
Упори колісні
Додаткова повітряна підвіска AIR TOP
бортова фурнітура
лист перфорований
Аксесуари та запчастини
Послуги
ТО та ремонт причепів
Ремонт гальм накату, осей та перепресовка торсіонів
Заміна автомобільного скла
Прокат / оренда причепів
Опис причепів
Філії
Хмельницька філія
Львівська філія
Тернопільська філія
Рівненська філія
Вінницька філія

Сертификаты
 

Прицепная техника

 
 

ПРОФНАСТИЛ 


ЛИСТИ ПЕРФОРОВАНІ: 
стандартна ширина 
312, 500, 625, 750 мм 

 
 
УПОРИ КОЛІСНІ Для всіх розмірів 
перфорованого листа 
 
 
 
 
Лавета для легкових авто
Причіп-лавета для перевезення автомобіля А8-5021 SWISS

Повна маса 3000 кг.
Лавета А8-5021 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2200 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним колесом. Світлотехніка застосована виробництва Польщі, електрична проводка - виробництва Німеччини. Всі металеві частини лавети захищені від корозії гарячим цинкуванням.

В стандартну комплектацію А8-5021 SWISS входять механічна лебідка, заїздні металеві трапи та повнорозмірне запасне колесо.


Причіп-лавета для перевезення автомобіля А8-4621 SWISS

Повна маса 3000 кг.
Лавета А8-4621 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2300 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним колесом. Світлотехніка застосована виробництва Польщі, електрична проводка - виробництва Німеччини. Всі металеві частини лавети захищені від корозії гарячим цинкуванням.

В стандартну комплектацію А8-4621 SWISS входять механічна лебідка, заїздні металеві трапи та повнорозмірне запасне колесо.


Причіп-лавета для перевезення автомобіля А8-4221 SWISS

Лавета А8-4221 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2350 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним колесом. Світлотехніка застосована виробництва Польщі, електрична проводка - виробництва Німеччини. Всі металеві частини лавети захищені від корозії гарячим цинкуванням.

В стандартну комплектацію А8-4221 SWISS входять механічна лебідка, заїздні металеві трапи та повнорозмірне запасне колесо.


Причіп-лавета для перевезення автомобіля А7-4621 SWISS

Повна маса 2700 кг.
Лавета А7-4621 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2100 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним колесом. Світлотехніка застосована виробництва Польщі, електрична проводка - виробництва Німеччини. Всі металеві частини лавети захищені від корозії гарячим цинкуванням.

В стандартну комплектацію А7-4621 SWISS входять механічна лебідка, заїздні металеві трапи та повнорозмірне запасне колесо.


Причіп-лавета для перевезення автомобіля А7-4221 SWISS

Повна маса 2700 кг.
Лавета А7-4221 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2150 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним колесом. Світлотехніка застосована виробництва Польщі, електрична проводка - виробництва Німеччини. Всі металеві частини лавети захищені від корозії гарячим цинкуванням.

В стандартну комплектацію А7-4221 SWISS входять механічна лебідка, заїздні металеві трапи та повнорозмірне запасне колесо.


Причіп-лавета для перевезення автомобиля А6-4621 SWISS

Повна маса 2500 кг.

Лавета А6-4621 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 1950 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним колесом. Світлотехніка застосована виробництва Польщі, електрична проводка - виробництва Німеччини. Всі металеві частини лавети захищені від корозії гарячим цинкуванням.

В стандартну комплектацію А6-4621 SWISS входять механічна лебідка, заїздні металеві трапи та повнорозмірне запасне колесо.


Причіп-лавета для перевезення автомобиля А6-4221 SWISS

Повна маса 2500 кг.

Лавета А6-4221 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 1950 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним колесом. Світлотехніка застосована виробництва Польщі, електрична проводка - виробництва Німеччини. Всі металеві частини лавети захищені від корозії гарячим цинкуванням.

В стандартну комплектацію А6-4221 SWISS входять механічна лебідка, заїздні металеві трапи та повнорозмірне запасне колесо.


Причіп-лавета A8-4522 Europack. Технічна специфікація ...

Повна маса 3000 кг.

Причіп із зниженою висотою платформи дозволяє з максимальною безпекою транспортувати автомобілі та джипи. У передній частині лавета розташоване вантажне відділення розмірами 2000х1500х250 мм. Крім того, лавета оснащена конструктивними елементами для установки каркаса з тентом.


Причіп-лавета A8-5020 TRUCK. Технічна специфікація ...

Повна маса 3000 кг.

Причіп із зниженою висотою платформи дозволяє з максимальною безпекою транспортувати автомобілі та джипи. У передній частині лавета розташоване вантажне відділення розмірами 2000х1500х250 мм. Крім того, лавета оснащена конструктивними елементами для установки каркаса з тентом.


Причіп-лавета A8-4621 SWISS. Технічна специфікація ...

 

Повна маса 3000 кг.

Причіп із зниженою висотою платформи дозволяє з максимальною безпекою транспортувати автомобілі та джипи. У передній частині лавета розташоване вантажне відділення розмірами 2000х1500х250 мм. Крім того, лавета оснащена конструктивними елементами для установки каркаса з тентом.1  2  3  Наступна >


разработка и раскрутка сайта - ARTEFACT St.