Наші
партнери


\"\"\"\"\"\" Головна
Бортові причепи
Легкові причепи повною масою до 750 кг (серійні)
Легкові причепи повною масою до 750 кг (індивідуальні)
Вантажні причепи повною масою понад 750 кг
Причепи з поворотною віссю
Причепи для генераторів та нестандартного обладнання
Причепи для електрокабеля
Причепи для басейнів
Причепи для зовнішньої реклами
Причепи для авіатехніки
Причепи для мотоциклів, квадроциклів, снігоходів та іншої мототехніки
Причепи для байдарок і каное
Причепи для човнів, яхт та гідроциклів
Причепи для катерів на повітряній подушці
Причепи для перевезення тварин
Причіп - фургон
Лавети (лафети) для перевезення авто
Лавета для легкових авто
Лавета для джипів і бусів
Лавета для будівельної та дорожньої техніки
Вживані причепи
оголошення
Автомобільні платформи
Легкі автоевакуатори
Важкі автоевакуатори
Двоповерхові автовози
Тентовані платформи
фургони
Тенти та каркасно-тентові конструкції
Автомобільні тенти
Тенти на човни та катери
Ремонт тентів
Тентові вуличні конструкції
Тентові ангари і склади
М'які вікна
Комплектуючі та запчастини для причепів
Тягово-зчіпні пристрої
Опорні колеса для причепів
Гальмівна система причепа
Осі
Лебідки
Упори колісні
Додаткова повітряна підвіска AIR TOP
бортова фурнітура
лист перфорований
Аксесуари та запчастини
Послуги
ТО та ремонт причепів
Ремонт гальм накату, осей та перепресовка торсіонів
Заміна автомобільного скла
Прокат / оренда причепів
Опис причепів
Філії
Хмельницька філія
Львівська філія
Тернопільська філія
Рівненська філія
Вінницька філія

Сертификаты
 

Прицепная техника

 
 

ПРОФНАСТИЛ 


ЛИСТИ ПЕРФОРОВАНІ: 
стандартна ширина 
312, 500, 625, 750 мм 

 
 
УПОРИ КОЛІСНІ Для всіх розмірів 
перфорованого листа 
 
 
 
 
Легкові причепи повною масою до 750 кг (індивідуальні)


Для ознайомлення з серійними причепами ТА-НО, будь ласка, перейдіть за посиланням >>


Легковий причіп ТА-НО САРМАТ V0-2512 зі спеціалізованим тентом

Нова модель V0-2512 з лінійки причепів для легкових автомобілів ТА-НО "САРМАТ". Причіп обладнано спеціалізованим тентом для вуличної торгівлі.

Розміри внутрішні: 2480 х 1260 мм.
Повна маса: 750 кг.
Посилені борти та дишло.


Легковий причіп ТА-НО ЛЮБАРТ V0-2113 (борт 36 см)

Легковий причіп ТА-НО Любарт V0-2113 оснащений металічними бортами. Має оцинковану раму, підлогу з водостійкої бакелітової фанери. За бажанням замовника причіп може бути оснащений додатковим обладнанням.


Легковий причіп ТА-НО ЛЮБАРТ V0-1812 (борт 36 см)

Легковий причіп ТА-НО Любарт V0-1812 оснащений металічними бортами. Має оцинковану раму, підлогу з водостійкої бакелітової фанери. За бажанням замовника причіп може бути оснащений додатковим обладнанням.


Легковий причіп-самоскид ТА-НО САРМАТ V0-2015

Легковий причіп ТА-НО Сармат V0-2015 оснащено бортовими сітками для перевезення легких об'ємних вантажів. Обладнаний застосунком для підйому платформи. Має оцинковану раму і борти, підлогу з водостійкої бакелітової фанери. 


Легковий причіп ТА-НО САРМАТ (двоосний) V0-3515-2

НОВИНКА! Нова лінійка причепів для легкових автомобілів ТА-НО "САРМАТ" є втіленням доступності недорогого причепа та надійності, притаманної товару високого гатунку. Конструкція з посиленими бортами та дишлом дозволить транспортувати вантажі, не турбуючись про їх збереження та товарний вигляд.

Двоосна модель - для більшої надійності та підвищеної стійкості.Легковий причіп ТА-НО САРМАТ V0-2515-2 із заїзними трапами

Новий САРМАТ став ще функціональнішим. Модель V0-2515 призначена як для транспортування універсальних вантажів, так і для перевезення квадроцикла. В залежності від необхідності та обставин легко змінюється його призначення. Спеціальні заїзні трапи та вмонтовані в днище такелажні петлі зроблять процес завантаження та транспортування Вашого транспортного засобу простим, надійним та оперативним.


Легковий причіп ТА-НО САРМАТ V0-2112

Нова модель V0-2112 з лінійки причепів для легкових автомобілів ТА-НО "САРМАТ". Відмінною особливістю модельного ряду є поєднання невеликої ціни та високої якості виробу.

Розміри внутрішні: 2080 х 1260 мм.
Повна маса: 750 кг.
Посилені борти та дишло.


Легковий причіп ТА-НО САРМАТ V0-2512

Нова модель V0-2512 з лінійки причепів для легкових автомобілів ТА-НО "САРМАТ". Відмінною особливістю модельного ряду є поєднання невеликої ціни та високої якості виробу.

Розміри внутрішні: 2480 х 1260 мм.
Повна маса: 750 кг.
Посилені борти та дишло.


Легковий причіп ТА-НО САРМАТ (двоосний) V0-2512-2

Нова лінійка причепів для легкових автомобілів ТА-НО "САРМАТ" поєднує в собі доступність недорого причепа та надійність притаманну товару високої якості. Конструкція з посиленими бортами та дишлом дозволить здійснювати транспортування вантажів не переживаючи про їх збереження та товарний вигляд.

Двооснам модель - для більшої надійності та підвищеної стійкості.1  2  3  Наступна >

Причепи для легкових автомобілів

На сьогоднішній день досить часто виникає необхідність у транспортуванні вантажів. І чим частіше така необхідність з'являється, тим менш вигідно користуватися сторонніми послугами з перевезення. Сучасна людина в особистому використанні надає перевагу легковому малогабаритному транспорту, як правило, з невеликим багажним відділенням. Відповідно, мови про перевезення великогабаритних вантажів бути не може.

Оптимальне рішення для подібного роду проблем - купити легковий причіп.

Причепи для легкових автомобілів - категорія причіпної техніки, функціонально і габаритно призначена для експлуатації в зчепленні з легковим автомобілем. Вантажопідйомність такого причепа, як правило, обмежена 2,5 т повної маси.

Легкові причепи, окрім збільшення вантажопідйомності легкового транспорту, покликані розширити і його функціональність. Крім перевезення стандартних вантажів, може виникнути необхідність і в транспортуванні об'єктів нестандартної конструкції. Досить популярні легкові причепи спеціального призначення: причіп для перевезення мотоцикла, квадроцикла, легкові причепи для перевезення водної техніки (човнів, яхт, катерів, гідроциклів, байдарок і каное). Також можуть стати в нагоді причепи для перевезення домашніх тварин.

Якщо використання вантажної причіпної техніки - прерогатива, в основному бізнес напрямку, то причепи для легкових автомобілів використовуються крім усього і для своїх особистих цілей, для забезпечення дозвілля та активного відпочинку.

Основні робочі вузли легкових причепів «ТА-НО Трейлерз УКРАЇНА» представлені комплектуючими європейських виробників AL-KO і KNOTT. Світлотехніка - виробництва Польщі, німецька електропроводка. Всі рами легкових причепів зварні, оброблені методом гарячого оцинкування, що забезпечує тривалий захист від корозії та інших негативних впливів зовнішнього середовища. Борти, в основному, встановлюються двох видів - з бакелітової водостійкої фанери та зі сталі. У другому випадку, борту проходять процедуру порошкового фарбування, забезпечуючи причепу актуальний сучасний зовнішній вигляд і надійний захист металу від корозії.

Купити причіп для легкового автомобіля, якщо Вас зацікавила одна з представлених в розділі моделей, Ви можете звернувшись в наш офіс за адресоюм.Луцьк, вул.Дубнівська, 16. Наші фахівці дадуть Вам кваліфіковану консультацію з підбору та експлуатації легкового причепа. Якщо Ви не змогли визначитися ні з однією з представлених моделей, то наше конструкторське бюро спроектує для Вас конструкцію легкового причепа, максимально відповідного Вашим індивідуальним вимогам. Інформацію з усіх питань щодо купівлі та виготовлення легкових причепів Ви можете отримати за телефонами (0332) 78-88-86067-361-36-01 (02), 050-987-73-89, 099-270-02-31 або ж звернувшись за вищевказаною адресою.

 разработка и раскрутка сайта - ARTEFACT St.