Наші
партнери


\"\"\"\"\"\" Головна
Бортові причепи
Легкові причепи повною масою до 750 кг (серійні)
Легкові причепи повною масою до 750 кг (індивідуальні)
Вантажні причепи повною масою понад 750 кг
Причепи з поворотною віссю
Причепи для генераторів та нестандартного обладнання
Причепи для електрокабеля
Причепи для басейнів
Причепи для зовнішньої реклами
Причепи для авіатехніки
Причепи для мотоциклів, квадроциклів, снігоходів та іншої мототехніки
Причепи для байдарок і каное
Причепи для човнів, яхт та гідроциклів
Причепи для катерів на повітряній подушці
Причепи для перевезення тварин
Причіп - фургон
Лавети (лафети) для перевезення авто
Лавета для легкових авто
Лавета для джипів і бусів
Лавета для будівельної та дорожньої техніки
Вживані причепи
оголошення
Автомобільні платформи
Легкі автоевакуатори
Важкі автоевакуатори
Двоповерхові автовози
Тентовані платформи
фургони
Тенти та каркасно-тентові конструкції
Автомобільні тенти
Тенти на човни та катери
Ремонт тентів
Тентові вуличні конструкції
Тентові ангари і склади
М'які вікна
Комплектуючі та запчастини для причепів
Тягово-зчіпні пристрої
Опорні колеса для причепів
Гальмівна система причепа
Осі
Лебідки
Упори колісні
Додаткова повітряна підвіска AIR TOP
бортова фурнітура
лист перфорований
Аксесуари та запчастини
Послуги
ТО та ремонт причепів
Ремонт гальм накату, осей та перепресовка торсіонів
Заміна автомобільного скла
Прокат / оренда причепів
Опис причепів
Філії
Хмельницька філія
Львівська філія
Тернопільська філія
Рівненська філія
Вінницька філія

Сертификаты
 

Прицепная техника

 
 

ПРОФНАСТИЛ 


ЛИСТИ ПЕРФОРОВАНІ: 
стандартна ширина 
312, 500, 625, 750 мм 

 
 
УПОРИ КОЛІСНІ Для всіх розмірів 
перфорованого листа 
 
 
 
 
Бортові причепи

ПП «ТА-НО Трейлерз УКРАЇНА», являється сертифікованим виробником, самостійно розробляє і випускає автопричепи, фургони, спеціалізовані причепи, а також інші різновиди причіпної техніки різного призначення на торсіонній та ресорній підвісці загальною масою від 750 кг до 3500 кг.

На сьогоднішній день діють наступні офіційні центри ПП "ТА-НО Трейлерз Україна", де Ви зможете ознайомитись з асортиментом, підібрати і придбати причепи: Луцьк, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Рівне; також діють торгові майданчики у містах Рівне, Чернівці, Біла Церква, Червоний Лиман, Донецьк.

У своїй діяльності ПП «ТА-НО Трейлерз» намагається відповідати найвищим вимогам і випускати продукцію найкращої якості, продовжуючи європейські традиції свого західного попередника і партнера. Над створенням причепів працюють висококласні фахівці, чий професіоналізм підтверджений міжнародними сертифікатами. Більшість моделей причепів ТА-НО розроблено власним конструкторським бюро. Виготовляються причепи в Луцьку, а реалізація проводиться як у самому місці, так і по всій Україні.

Звернувшись в ПП «ТА-НО Трейлерз УКРАЇНА», Ви маєте можливість як купити причіп, так і замовити його в індивідуальному виконанні. Модельні ряди включають в себе одно-, двох- і трьохосьові фургони, універсальні бортові причепи, а також спеціалізовані автопричепи, призначені для перевезення авто-та мототехніки, яхт, човнів, скутерів, дельтапланів, генераторів та багато чого іншого.

Причіп промтоварний

Ця група включає в себе універсальні автопричепи загального призначення для вантажних і легкових автомобілів. Ви можете замовити або придбати причіп, представлений одно-, двох-і трьохосьовою конструкціями, а також автопричіп з повортоною віссю. Стандартна конструкція захищена від корозії методом гарячого оцинкування.

Причепи додатково оснащуються легкознімними каркасами і тентами. Автопричіп стандартної комплектації повною масою понад 1000 кг оснащений (споряджений) повнорозмірним запасним колесом, опорним колесом і V-подібним дишлом. Під замовлення можлива будь-яка конфігурація відкривання бортів.

Причіп для перевезення водного транспорту

Причепи призначені для перевезення будь-якого виду водного транспорту (човнів, яхт, скутерів і т. д.). Автопричіп даного типу має дишло із змінною довжиною, що дає можливість індивідуально регулювати центр ваги причепа відповідно центру тяжіння вантажу. Причіп представлений конструкцією з антикорозійним покриттям методом гарячого оцинкування. Завдяки використанню водовідпірних матеріалів і задньої балки, що демонтується, причіп може бути частково занурений у воду для зручності розвантаження і вантаження.

Причіп спеціальний

Спеціальні причепи виготовляються відповідно до індивідуальних вимог замовника і призначені для транспортування нестандартних або габаритних вантажів і конструкцій. Автопричепи всіх конструкцій створені на основі практичних авторських знань. Гарантія якості і надійності експлуатації підтверджуються постійно зростаючим попитом на продукцію марки "ТА-NO". Причіп кожної моделі, за бажанням замовника, може бути обладнаний пристроєм коригування висоти дишла. В асортименті є моделі для перевезення будівельної техніки (екскаваторів, дорожньої техніки), а також електрогенераторів, компресорів, водяних насосів і т. д.  

Продаж причепів

Продаж здійснюється через офіційні точки продажу причепів у Луцьку (головний офіс), Хмельницькому, Тернополі, Львові, а також через торгові майданчики наших дилерів у Чернівцях, Рівному, Білій Церкві, Донецьку та Червоному Лимані. 

Продаж причепів у Луцьку здійснюється за фактичною адресою ПП «ТА-НО Трейлерз УКРАЇНА»: м.Луцьк, вул.Дубнівська 16. Адреси філій і дилерів вказані у відповідному розділі сайту. Звернувшись до нас, Ви зможете придбати, а також замовити причіп індивідуальної конструкції, який буде найбільше відповідати Вашим потребам та необхідному функціональному призначенню. 

Крім того, як за вищевказаною адресою, так і за фактичними адресами структурних підрозділів действуютт станції технічного обслуговування, де Ваш причіп при необхідності зможе пройти діагностику, ремонт та отримати додаткову комплектацію.


разработка и раскрутка сайта - ARTEFACT St.