Наші
партнери


\"\"\"\"\"\" Головна
Бортові причепи
Легкові причепи повною масою до 750 кг (серійні)
Легкові причепи повною масою до 750 кг (індивідуальні)
Вантажні причепи повною масою понад 750 кг
Причепи з поворотною віссю
Причепи для генераторів та нестандартного обладнання
Причепи для електрокабеля
Причепи для басейнів
Причепи для зовнішньої реклами
Причепи для авіатехніки
Причепи для мотоциклів, квадроциклів, снігоходів та іншої мототехніки
Причепи для байдарок і каное
Причепи для човнів, яхт та гідроциклів
Причепи для катерів на повітряній подушці
Причепи для перевезення тварин
Причіп - фургон
Лавети (лафети) для перевезення авто
Лавета для легкових авто
Лавета для джипів і бусів
Лавета для будівельної та дорожньої техніки
Вживані причепи
оголошення
Автомобільні платформи
Легкі автоевакуатори
Важкі автоевакуатори
Двоповерхові автовози
Тентовані платформи
фургони
Тенти та каркасно-тентові конструкції
Автомобільні тенти
Тенти на човни та катери
Ремонт тентів
Тентові вуличні конструкції
Тентові ангари і склади
М'які вікна
Комплектуючі та запчастини для причепів
Тягово-зчіпні пристрої
Опорні колеса для причепів
Гальмівна система причепа
Осі
Лебідки
Упори колісні
Додаткова повітряна підвіска AIR TOP
бортова фурнітура
лист перфорований
Аксесуари та запчастини
Послуги
ТО та ремонт причепів
Ремонт гальм накату, осей та перепресовка торсіонів
Заміна автомобільного скла
Прокат / оренда причепів
Опис причепів
Філії
Хмельницька філія
Львівська філія
Тернопільська філія
Рівненська філія
Вінницька філія

Сертификаты
 

Прицепная техника

 
 

ПРОФНАСТИЛ 


ЛИСТИ ПЕРФОРОВАНІ: 
стандартна ширина 
312, 500, 625, 750 мм 

 
 
УПОРИ КОЛІСНІ Для всіх розмірів 
перфорованого листа 
 
 
 
 
Тентові ангари і склади

Перейти на обновленный сайт

Будь-який успішний підприємець рано чи пізно постає перед необхідністю розширення своєї справи. Часто збільшення бізнесу пов"язане з будівництвом. Процес цей складний і недешевий. Можуть минути місяці, якщо не роки, поки будуть узгоджені дозволи, проект, зведено будівлі. А що робити, якщо склад, гараж, новий спортивний зал необхідний "вже на вчора"? Чекати, втрачаючи прибутки?

На щастя, сучасні будівельні технології пропонують вихід. Замість дорогої капітальної будівлі можна купити арочний каркасно тентовий ангар. Швидкомонтований тентовийангар – це будівля на основі секцій, з"єднаних болтами у арки. Арки поєднують між собою поздовжніми балками і встановлюються на легкий фундамент. Зібраний каркас покривається тентом з тканини ПВХ.

36dca852ad95ebd6c238d099cb281411.jpg

Переваги:

1.Простота зведення – зібрати ангар і накласти на нього покриття може будь-яка будівельна бригада без спеціальних інструментів. Спрощено можна уявити монтаж тентового ангара як складання великого Lego для дорослих.

2.Надійність – за умови правильно розрахованого проекту і використання якісних матеріалів каркасно тентовий ангар може простояти десятиліття.

3.   Простота обслуговування і ремонту. Будь-який елемент конструкції каркасно-тентового ангара може бути замінений бригадою робітників без застосування спеціальних інструментів. Крім того, так само легко можна перебудувати приміщення – додати чи зменшити число секцій або й взагалі розібрати ангар і перенести в інше місце.

4.   Можливість утеплення ангара. Для цього можна використати пінопласт, пінополіуретан, піноізол, мінеральну вату – будь-який вид утеплювача. При бажанні можна зробити ангар двошаровим з внутрішньою обшивкою, наповненою шаром утеплювача.

5.  Можливість встановлення додаткового обладнання. Металевий каркас, що служить основою каркасно тентового ангара, являє собою несучий елемент конструкції. Відповідно, його можна використати для розміщення і кріплення різного роду інженерних комунікацій, невантажопідйомного обладнання та інших пристроїв.

6.Заводське виготовлення елементів конструкції. Виготовлення елементів ангара відбувається в цеху. Відповідно, в цей час не займається територія і комунікації замовника. До умовленого терміну всі заготовлені конструкції завозяться до місця складання і в стислі строки здійснюється будівництво. При необхідності набір елементів конструкції ангара можна скласти і зібрати в найбільш зручний для замовника час.

7.Мобільність – швидкомонтовані тентові ангари так само швидко розбираються і переносяться в інше місце.

Ціна каркасно-тентової будівлі виходить дуже дешевою порівняно з традиційними капітальними спорудами. Економія досягається за рахунок:

Каркасно тентові ангари

А) дешевизни елементів конструкції – для зведення ангару потрібні лише металеві складові каркасу та тент з ПВХ. Легкий фундамент теж дозволяє зекономити, а не "закопувати гроші у землю".

Б) скорочення строку будівництва. Загальновідомо, що чималу частку вартості будинку складає оплата праці будівельників. Відповідно, що швидше зводиться будівля, то менші затрати на оплату робочої сили. Крім того, для зведення ангару не обов"язково наймати високооплачуваних кваліфікованих будівельників. З цим завданням цілком упораються робітники, що взагалі не мають досвіду будівельних робіт.

В) скорочення витрат на розробку і погодження проектно-кошторисної документації. Ангари будуються за типовими проектами, не вимагають прив"язки до місцевості.

Тентові ангари, каркас і покриття ПВХ до них можна замовити на ТА-НО Трейлерз Україна, звернувшись за тел.: (050)-433-31-83, (067)-334-55-21 чи на е-мейл: v.vysoven@ta-no.com.ua.разработка и раскрутка сайта - ARTEFACT St.