Наші
партнери


\"\"\"\"\"\" Головна
Бортові причепи
Легкові причепи повною масою до 750 кг (серійні)
Легкові причепи повною масою до 750 кг (індивідуальні)
Вантажні причепи повною масою понад 750 кг
Причепи з поворотною віссю
Причепи для генераторів та нестандартного обладнання
Причепи для електрокабеля
Причепи для басейнів
Причепи для зовнішньої реклами
Причепи для авіатехніки
Причепи для мотоциклів, квадроциклів, снігоходів та іншої мототехніки
Причепи для байдарок і каное
Причепи для човнів, яхт та гідроциклів
Причепи для катерів на повітряній подушці
Причепи для перевезення тварин
Причіп - фургон
Лавети (лафети) для перевезення авто
Лавета для легкових авто
Лавета для джипів і бусів
Лавета для будівельної та дорожньої техніки
Вживані причепи
оголошення
Автомобільні платформи
Легкі автоевакуатори
Важкі автоевакуатори
Двоповерхові автовози
Тентовані платформи
фургони
Тенти та каркасно-тентові конструкції
Автомобільні тенти
Тенти на човни та катери
Ремонт тентів
Тентові вуличні конструкції
Тентові ангари і склади
М'які вікна
Комплектуючі та запчастини для причепів
Тягово-зчіпні пристрої
Опорні колеса для причепів
Гальмівна система причепа
Осі
Лебідки
Упори колісні
Додаткова повітряна підвіска AIR TOP
бортова фурнітура
лист перфорований
Аксесуари та запчастини
Послуги
ТО та ремонт причепів
Ремонт гальм накату, осей та перепресовка торсіонів
Заміна автомобільного скла
Прокат / оренда причепів
Опис причепів
Філії
Хмельницька філія
Львівська філія
Тернопільська філія
Рівненська філія
Вінницька філія

Сертификаты
 

Прицепная техника

 
 

ПРОФНАСТИЛ 


ЛИСТИ ПЕРФОРОВАНІ: 
стандартна ширина 
312, 500, 625, 750 мм 

 
 
УПОРИ КОЛІСНІ Для всіх розмірів 
перфорованого листа 
 
 
 
 
Автомобільні тенти

Перейти на обновленный сайт

ТА-НО Трейлерз Украина виготовляє каркаси й тенти для автомобілів наступних конфігурацій:

  • Чохли й тенти для легкових автомобілів.
  • Тенти для вантажних автомобілів.
  • Тенти для автомобілів Газель, ВАЗ і т.п.
  • Тенти для напівпричепів та причепів. 
  • Інші тенти для автомобілів за індивідуальними ескізами замовника.

Можливі різні варіанти виготовлення як стандартних каркасно-тентових конструкцій для транспортних засобів, так і автотентів на замовлення за індивідуальним проектом. У виробництві використовується тентова ПВХ тканина з можливістю вибору кольору - даний матеріал є водо- та маслостійким, не боїться перепаду температур, агресивної дії факторів зовнішнього середовища, не розтягується та не вигорає на сонці. Крім реалазації захисного функціоналу тента не слід ігнорувати і рекламний потенціал його поверхні. За вашим бажанням спеціалісти нашої фірми нанесуть на нього текст і зображення, що містять інформацію про вас. 

Зі всіма питаннями щодо виготовлення тентів звертайтесь:


(067) 33 45 521

(050) 43 33 183
(0332) 78 02 55

м. Луцьк
вул. Дубнівська, 16
v.vysoven@ta-no.com.ua

 Якщо ви – власник вантажного автомобіля чи автомобільного причепа, ви зможете гідно поцінувати переваги тенту  над металевим кузовом. Автотент набагато легший, ніж будь-яка конструкція з твердих матеріалів. Це забезпечує економію на бензині, газі чи дизпаливі. В наш час, коли пальне дорожчає день від дня, навіть якщо у вас невеликий транспортний засіб економія може виявитися досить суттєвою. Тент не піддається корозії чи деформації, не потребує фарбування. Сучасні матеріали, з яких виготовляються тенти для автомобілів, є абсолютно вологостійкими. До того ж, ви будь-коли можете зняти тент і у вас буде звичайна вантажівка або причіп. Це дуже зручно, оскільки багато водіїв не знають, наскільки габаритний чи нестандартний вантаж доведеться перевозити завтра.

Тенти для авто порівняно легко ремонтуються, на відміну від металевого кузова. За наявності простих інструментів витрати на ремонт будуть мінімальними. Автомобільний тент є набагато дешевшим, ніж будь-який інший вид закритої автомобільної платформи.

Обираючи тент для причепа або автомобіля, слід враховувати, що готовий тент навряд чи ідеально облягатиме каркас. Особливо це стосується причепів. Оскільки причіп під час руху завжди деформується, "дихає", а стійки на причепах різних фірм розташовані на різній відстані одна від одної. Таким чином, ущільнення на тканині можуть не співпасти з місцями контакту каркасу і тканини. Тому в більшості випадків краще виготовляти тент на замовлення, враховуючи розміри конкретного кузова чи причепа. І що більші розміри такої конструкції, то загальнішою є така необхідність.

Саме цим і займається виробник тентів ПВХ "ТА-НО Трейлерз Україна". Спираючись на багатий досвід, ми працюємо з кожним клієнтом на основі його індивідуальних вподобань та запитів. В той же час особливо важливим ми вважаємо забезпечення довговічності та високих експлуатаційних якостей виробів. Тому ми використовуємо на виробництві якісні імпортні матеріали та комплектуючі ПВХ-тканину з Бельгії чи Іспанії. Залежно від прогнозованого навантаження її щільність може коливатися від 630 до 900 г/м2.

Основою технології виробництва тентів є високотемпературне зварювання внакладку. Обов"язкова умова якісного тенту – наварка додаткових шарів матеріалу у місцях контакту тенту з каркасом. При цьому важливо, щоб матеріал приварювався лицевою стороною до вивороту, інакше шов не буде достатньо міцним. Після зварювання герметичність швів перевіряється вручну. Процес виробництва тенту передбачає неодноразові примірювання на автомобілі чи причепі, на який тент буде встановлюватися. Викликано це тим, що з першого разу правильно підібрати розміри досить складно. Як правило, розміри повинні бути зняті мінімум двічі: перед розкроюванням матеріалу і після зшивання боків і даху.

Особливої уваги вимагають тенти до причепів, напівпричепів та інших транспортних засобів, з якими планується виїзд в Європу. Європейські митники дуже уважні до відповідності тенту регламенту Євросоюзу. Тому підготовка транспортного засобу з тентом для поїздки в країни Європи вимагає скрупульозного підходу до деталей, описаних у регламенті. В цілому, якщо вирішили всерйоз гарантувати довговічність та функціональність тенту для свого транспортного засобу, слід звернутися до професіоналів, для котрих виготовлення тентів є профільним видом діяльності.


разработка и раскрутка сайта - ARTEFACT St.